ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΚΛΟΓΩΝ ΕΝΩΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΛΑΡΙΣΑ

“Ένωση Αστυνομικών Υπαλλήλων Λάρισας

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ   ΕΚΛΟΓΩΝ  ΕΝΩΣΗΣ                                                                                    ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ”  

“Ημ. Έναρξης: 18 Μαρτίου 2022 10:00

Hμ. Λήξης: 18 Μαρτίου 2022 17:00″

“Εγγεγραμμένοι: 849

Ψήφισαν: 845

Ποσοστό συμμετοχής: 99.5%

Έγκυρα (συμπ. λευκών): 843

Λευκά: 9

Άκυρα: 2

Συγκεντρωτικά Αποτελέσματα Ψήφοι 

1              ΟΛΟΙ  ΜΑΖΙ – ΕΠΙΚΕΦΑΛΗΣ: ΝΤΑΒΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ    568

2              ΔΥ.Π.Λ.Α. – ΕΠΙΚΕΦΑΛΗΣ: ΤΗΓΑΝΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ                266

 

ΟΛΟΙ  ΜΑΖΙ – ΕΠΙΚΕΦΑΛΗΣ: ΝΤΑΒΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝ.       

Εκλέγονται οι πρώτοι 6

  Α.ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΟ Δ.Σ.            Ψήφοι 

1              ΝΤΑΒΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ                 534

2              ΘΕΛΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                       488

3              ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΗΛΙΑΣ                       428

4              ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ                    402  

5              ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                402 

6              ΚΑΨΑΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ                  390

7              ΜΑΧΙΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ                            369

8              ΚΑΝΤΑΡΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                  269

9              ΤΑΟΥΣΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ              246

ΟΛΟΙ  ΜΑΖΙ – ΕΠΙΚΕΦΑΛΗΣ:           ΝΤΑΒΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  

Εκλέγονται οι πρώτοι 12

   Β.ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ Π.Ο.ΑΣ.Υ.              Ψήφοι 

1              ΝΤΑΒΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ                                   514

2              ΘΕΛΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                                          466

3              ΖΙΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ                                                    435

4              ΚΑΡΑΠΕΤΣΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ                                       432

5              ΧΡΥΣΑΦΟΥΔΗΣ ΧΡΥΣΑΦΗΣ                                427

6              ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΗΛΙΑΣ                                          409

7              ΛΑΝΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ                                          383

8              ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ                                       380

9              ΘΑΝΑΣΗ ΕΛΕΝΗ                                                  362

10           ΜΑΧΙΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ                                                360

11           ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ                                      325

12           ΣΚΑΘΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ                                       301

13           ΖΗΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ                                               287

14           ΜΑΓΙΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ                                     286

15           ΚΥΡΙΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                                          249

16           ΝΤΟΥΣΙΟΣ ΗΛΙΑΣ                                                240

17           ΓΡΙΒΑΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ                                          239

ΟΛΟΙ  ΜΑΖΙ – ΕΠΙΚΕΦΑΛΗΣ:                 ΝΤΑΒΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 

 

Εκλέγονται οι πρώτοι 2

Γ.ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ         Ψήφοι 

1              ΣΤΡΑΒΟΚΩΣΤΑ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ                                     303

2              ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                                       283

3              ΚΑΡΥΩΤΗΣ ΦΩΤΙΟΣ                                                  229

4              ΜΑΚΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ                                                 221

5              ΦΛΕΓΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ                                          140

ΟΛΟΙ  ΜΑΖΙ – ΕΠΙΚΕΦΑΛΗΣ:       ΝΤΑΒΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 

Εκλέγεται οι πρώτος            Αναπληρώνει ο δεύτερος

Δ.ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΜΕΤΑΘΕΣΕΩΝ             Ψήφοι 

1              ΝΤΑΒΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ                                                 425

2              ΘΕΛΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                                                        122

ΔΥ.Π.Λ.Α. – ΕΠΙΚΕΦΑΛΗΣ: ΤΗΓΑΝΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Εκλέγονται οι πρώτοι 3

Α.ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΟ Δ.Σ.                               Ψήφοι 

1              ΤΗΓΑΝΗΣ  Νικόλαος                                 236

2              ΖΗΣΑΚΗΣ  Γεώργιος                                216

3              ΝΤΟΚΟΣ  Γεώργιος                                   200

4              ΠΑΝΔΡΕΜΜΕΝΟΣ Δημήτριος                150

5              ΧΙΟΣ Φίλιππος                                          144

6              ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ  Πέτρος                     118

7              ΣΠΑΝΟΣ Χρήστος                                   109

8              ΤΖΙΟΥΒΑΡΑ Όλγα                                     87

9              ΤΣΑΝΑΚΑΣ Γεώργιος                               86

10           ΚΩΤΟΥΛΑΣ Στέφανος                                84

11           ΚΟΥΡΤΗΣ Θεόδωρος                                  74

12           ΝΟΥΣΙΑΣ Αθανάσιος                                  58

13           ΜΗΤΣΙΟΣ Δημήτριος                                  57

14           ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Θωμάς               52

15           ΜΙΧΟΣ Δημήτριος                                       43

ΔΥ.Π.Λ.Α. – ΕΠΙΚΕΦΑΛΗΣ:            ΤΗΓΑΝΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ    

Εκλέγονται οι πρώτοι 5

 Β.ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ Π.Ο.ΑΣ.Υ.              Ψήφοι 

1              ΤΗΓΑΝΗΣ  Νικόλαος                             229

2              ΖΗΣΑΚΗΣ  Γεώργιος                             200

3              ΝΤΟΚΟΣ  Γεώργιος                                191

4              ΕΥΘΥΜΙΟΥ  Ευθύμιος                           151

5              ΧΙΟΣ  Φίλιππος                                       131

6              ΣΠΑΝΟΣ  Χρήστος                                112

7              ΣΩΤΗΡΙΟΥ  Βάγια                                 105

8              ΔΡΟΛΙΑΣ  Ιωάννης                                105

9              ΤΑΧΑΤΟΣ  Αντώνιος                             102

10           ΧΡΙΣΤΟΔΟΛΟΥΛΗΣ   Σταύρος             101

11           ΛΥΚΟΚΩΣΤΑΣ  Γεώργιος                       97

12           ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ  Παρασκευάς                   94

13           ΚΑΚΟΥΣΙΟΣ  Χρήστος                           88

14           ΚΑΛΥΒΑΣ  Λάμπρος                               87

15           ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ  Γεώργιος                       86

16           ΡΑΪΚΟΣ  Δημήτριος                                 86

17           ΜΑΤΑΣ  Νικόλαος                                   81

18           ΤΣΙΡΩΝΗΣ  Θεόδωρος                            78

19           ΖΙΩΓΑΣ  Ευθύμιος                                   77

20           ΦΙΛΙΠΠΟΥ  Ζήσης                                  74

21           ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ  Νικόλαος                 74

22           ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ  Κωνσταντίνος                 72

23           ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ  Αθανάσιος               65

24           ΓΩΓΟΣ  Ηλίας                                          59

25           ΓΙΩΤΑΣ  Ευθύμιος                                   59

26           ΜΠΑΣΙΑΣ  Χρήστος                               52

27           ΦΑΣΟΥΛΑΣ  Αλέξανδρος                       51

28           ΖΕΡΒΑΣ  Ιωάννης                                   51

29           ΘΑΝΟΣ  Γεώργιος                                   47

30           ΖΑΜΠΟΥΝΗΣ  Παντελής                      44

31           ΠΑΝΑΓΟΥΛΗΣ  Νικόλαος                     43

32           ΣΤΑΜΟΣ  Γεώργιος                                31

Εκλέγεται ο πρώτος 

 ΔΥ.Π.Λ.Α. – ΕΠΙΚΕΦΑΛΗΣ:                 ΤΗΓΑΝΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ  

Γ.ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ      Ψήφοι 

1              ΠΡΑΣΣΑΣ Θεόδωρος                                                  183

2              ΣΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Αλέξανδρος                             168

Δεν εκλέγεται κάποιος

ΔΥ.Π.Λ.Α. – ΕΠΙΚΕΦΑΛΗΣ:        ΤΗΓΑΝΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ 

Δ.ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΜΕΤΑΘΕΣΕΩΝ             Ψήφοι 

1              ΤΗΓΑΝΗΣ  Νικόλαος                                                              191

2              ΖΗΣΑΚΗΣ  Γεώργιος                                                               66

κατσάνης, youtube.com

τυρναβος, google


Pin It on Pinterest