11 5 e1553625154121 - Το ψηφοδέλτιο του Σάμερ - Αθανάσιου Αμάρι "Η Πόλη που Θέλουμε"

Το ψηφοδέλτιο του Σάμερ – Αθανάσιου Αμάρι κατατέθηκε σήμερα στο Πρωτοδικείο της Λάρισας με το όνομα του συνδυασμού “Η ΠΟΛΗ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΜΕ”

5 - Το ψηφοδέλτιο του Σάμερ - Αθανάσιου Αμάρι "Η Πόλη που Θέλουμε"

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΤΥΡΝΑΒΟΥ
ΑΜΑΡΙ ΣΑΜΕΡ – ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΜΟΝΔΕΡ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ
1. ΓΙΟΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
2. ΓΚΑΝΑΤΖΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
3. ΔΕΔΙΚΟΥΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
4. ΚΑΠΡΟΥΣΙΟΥΤΗΣ ΖΗΣΗΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
5. ΚΕΝΤΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
6. ΚΟΜΠΟΣ ΘΩΜΑΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7. ΚΟΤΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
8. ΚΟΥΚΟΥΒΙΝΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
9. ΜΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
10. ΜΕΓΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
11. ΜΠΕΛΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
12. ΝΤΑΒΑΡΟΥΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
13. ΝΤΟΥΛΑ ˗ ΚΑΤΙΝΑ ΕΥΔΟΞΙΑ (ΕΥΗ) ΤΟΥ ΟΔΥΣΣΕΩΣ
14. ΠΑΠΑΖΙΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ
1. ΑΒΔΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
2. ΑΓΡΙΜΑΝΗ ΑΓΑΘΟΥΛΑ ΣΥΖ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΑΓΡΙΟΔΗΜΟΥ (ΓΡΑΒΑΛΟΥ) ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
4. ΒΛΙΩΡΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
5. ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΤΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
6. ΓΙΑΒΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
7. ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
8. ΓΚΟΥΒΑΝΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
9. ΔΑΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ˗ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΤΣΑ) ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
10. ΕΞΑΡΧΟΥ ˗ ΚΟΝΤΣΑ ΑΓΛΑÏΑ ΤΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΥ
11. ΖΩΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
12. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
13. ΚΑΛΤΣΟΥΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ ˗ ΕΥΡΥΠΙΔΗ
14. ΚΑΡΑΤΖΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
15. ΚΑΡΡΑ ˗ ΜΗΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
16. ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΑΣΤΕΡΙΟΥ
17. ΜΑΜΑΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
18. ΜΠΑΡΔΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ (ΝΤΙΝΑ) ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
19. ΜΠΟΓΔΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΧΑΡΗ
20. ΠΟΛΥΖΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΦΑΝΗ
21. ΠΡΑΠΠΑ ˗ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
22. ΠΡΟÏΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
23. ΣΕΡΛΕΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
24. ΤΑΡΛΑΗ ˗ ΑΓΡΙΟΔΗΜΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
25. ΤΑΡΛΑΗ ˗ ΤΣΙΟΥΤΣΗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
26. ΤΣΑΤΣΑ ˗ ΠΑΠΑΖΗΣΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΥ
27. ΤΣΙΚΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ
1. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
2. ΓΚΟΥΜΑ ΙΩΑΝΝΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3. ΔΗΜΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
4. ΔΟΛΓΗΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑΝΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
5. ΔΡΟΓΚΟΓΙΑ ˗ ΜΠΟΥΡΑΝΑ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
6. ΖΕΡΒΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
7. ΜΠΑΚΟΥΛΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΟΥ ΔΟΛΩΡΟΥ
8. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
9. ΤΣΑΚΝΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
10. ΦΑΡΔΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
11. ΧΡΟΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΙΟΥ
1. ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
2. ΚΟΥΤΙΝΑ ΑΘΗΝΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΚΟΥΤΙΝΑ ˗ ΓΚΟΤΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΚΟΥΤΙΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
5. ΚΡΙΤΣΑΝΟΥ ΖΩΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6. ΦΟΡΦΟΛΙΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΒΡΥΟΤΟΠΟΥ
1. ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2. ΚΩΤΟΥΛΑ ˗ ΠΑΠΑΖΙΑΚΑ ΕΥΘΥΜΙΑ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
3. ΜΠΑΜΖΕΛΗΣ ΘΩΜΑΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4. ΜΠΑΡΜΠΑΚΑ ΙΩΑΝΝΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΜΠΕΛΟΓΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΔΑΜΑΣΙΟΥ
1. ΓΑΡΔΙΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΚΛΕΑΝΘΗ
2. ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3. ΓΚΟΥΝΤΕΛΙΤΣΑ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΔΗΜΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ˗ ΔΟΥΚΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ ΤΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΥ
6. ΛΟΥΤΣΟΥ ΖΑΦΕΙΡΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
7. ΛΥΚΟΜΗΤΡΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8. ΤΣΑΝΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΔΕΛΕΡΙΩΝ
1. ΓΚΑΡΛΕΜΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΚΟΥΒΙΔΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗ
4. ΠΑΡΑΣΧΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΟΥ ΗΡΑΚΛΗ
5. ΠΙΚΡΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΔΕΝΔΡΩΝ
ΓΚΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΟΥ
ΕΡΚΕΤΖΙΚΗ ΑΣΗΜΙΝΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
ΚΑΤΣΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
ΝΤΟΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΣΙΟΥΛΑΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΡΟΔΙΑΣ
1. ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΚΟΥΡΚΟΥΜΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3. ΚΟΥΤΣΟΝΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
4. ΣΙΤΟΥΝΑ ΜΑΡΙΑ ˗ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5. ΤΣΕΠΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6. ΦΑΤΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ
1. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΒΑΓΕΝΑ ˗ ΖΑΡΑΜΠΟΥΚΑ ΑΝΝΑ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
3. ΓΚΑΤΖΗΡΟΥΛΗ ˗ ΛΙΑΚΟΥ ΘΕΟΦΑΝΩ (ΦΑΝΗ) ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΔΑΛΑΚΑ ˗ ΤΖΕΜΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΖΗΣΗ
5. ΔΕΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
6. ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
7. ΚΑΡΑΣΟΥΛΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΤΟΥ ΘΩΜΑ
8. ΚΑΡΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
9. ΚΟΥΚΟΥΛΙΑΡΑ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΑΣΤΕΡΙΟΥ
10. ΚΟΥΜΑΝΤΖΕΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑ
11. ΛΙΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
12. ΜΗΤΣΟΓΛΟΥ ΚΑΝΑΡΗΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
13. ΜΠΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΖΗΣΗ
14. ΠΛΙΑΚΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΤΑΖΗ
15. ΣΑΜΠΡΗ ˗ ΜΑΝΔΗΛΑ ΘΕΟΦΑΝΩ (ΦΑΝΗ) ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
16. ΤΑΝΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
17. ΧΡΗΣΤΙΔΗ ˗ ΠΟΛΥΖΟΥ ΑΝΝΑ ˗ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

τυρναβος

Θανάσης Κατσάνης

Θανάσης Κατσάνης

Blogger - AmpelwnasNews 2011 - 2015 thejournal.gr 2016 Tirnavitikanea.com 2017 - 2019 τηλ.: 6981452329 tirnavitikanea@gmail.com
Follow Me:

Related Posts